najlepsza karma dla szczeniaka

Karma dla psa którą warto pozyskać – wypróbuj

Karma dla psa którą warto pozyskać – wypróbuj

Karmy dla juniorów – oferta marki Pedigree
Marka Pedigree od lat zajmuje się produkcją żywności dla psów. Zgodnie z życzeniami użytkowników w ich ofercie można zlokalizować karmy dla dojrzałych piesków, a dodatkowo i takie przystosowane dla szczeniąt. Stanowi więc to szczególnie znaczące dlatego, że zapotrzebowanie na makroskładniki żywieniowe szczeniąt i psów dużych wyraźnie się różni. Zatem z czego składa się karma Pedigree dla juniorów? Które mikroskładniki odżywcze zapewnia? W niniejszym tekście postaramy się odpowiedzieć na bieżące pytania i opisać ofertę marki Pedigree.
Z myślą o szczeniętach marka Pedigree opracowała dwa rodzaje żywności: karmy suche i także karmy mokre. Jeśli chodzi o owe czołowe w ofercie marki odnajdziemy 4 warianty karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczona dla każdych ras piesków i 3 gatunki karm dane dla czworonogów ras miniaturowych dużych i także średnich: karma Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Jakakolwiek sucha karma Pedigree została przygotowana przez szereg wykształconych specjalistów z myślą o tym, by zagwarantować szczeniętom najwłaściwszy wzrost. W składzie karmy wynajdziemy przede wszystkim mięcho z kurczaka i także ryż, które są świetne dla wrażliwych żołądków młodych czworonogów. Także karma Pedigree junior wzbogacona jest o skład witamin oraz minerałów w takiej ilości która jest wskazana szczeniętom w czasie olbrzymiego rozwoju. Oprócz atutów odżywczych warto ponadto wspomnieć o plusach smakowych. Wyroby o smaku kurczaka są jednymi z łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest wyjątkowo prosty. Zawiera zboża, niesamowitą porcję mięcha (26%), oleje oraz tłuszcze plus substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree dostarczasz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód i cynk.
Kup karmę dla swojego psa z https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Obok karmy suchej firma oferuje również mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa rodzaje: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (zatem również pokarm Pedigree w puszce bądź w torebce) zawiera aromatyczne mięsne smakołyki zanurzone w galaretce, która sprzyja przyswajanie elementów odżywczych wprowadzonych w żywności. Dzięki temu karma jest nie jeno dobra, ale jednocześnie dobra i lekka. Mokra karma Pedigree Junior ma składniki odżywcze winne za solidne i także zdrowe kości (czyli wapń i fosfor), polepszające odporność (witamina E oraz minerały) tudzież pobudzające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki zastosowaniu delikatnych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu i utopieniu całości w galaretce.
Reasumując oferta marki Pedigree w charakterze karm dla szczeniąt jest dość bogata, umiemy w niej znaleźć zarówno karmy mokre jak również suche (każdy rodzaj występuje w kilku smakach). Jednocześnie są to karmy zrobione przez firmę, która występuje na rynku od wielu lat i dodatkowo jeszcze ulepsza swoje wyroby korzystając z na doświadczeniu własnym oraz specjalistów z jakimi współpracuje. Dzięki temu są więc to karmy doskonale dostosowane do potrzeb znacznie kształtujących się szczeniąt zarówno ze względu na atuty odżywcze, jak także smakowe.